בקצרה על המותג ג’אינט

מטרתנו היא לסייע לכל הרוכבים לממש את הפוטנציאל למקסימום, באמצעות ייצור אופניים וציוד שגורמים לרוכב להיות בלתי ניתן לעצירה. אנחנו יצרני האופניים הגדולים ביותר בעולם , אבל תמיד זוכרים מאין באנו. התחלנו ב-1972 על בסיס הרעיון שהדרך הטובה ביותר להשפיע על ההתקדמות ברכיבה היא באמצעות מוצרים מעצימים ומעוררי השראה לכל רוכב באשר בו, בכל נקודה בגלובוס. . ג’יאנט מובילה את תעשיית האופניים כבר כמעט 50 שנים. בעשור הראשון פעלנו בעיקר כיצרנית חלקי אופניים ולאחר מכן התפתחנו ליצרן בפני עצמו שהתפתח למוביל שוק עולמי.

הצלחנו לגרום לשינוי – ג’יאנט נחשבת מזמן לאחד הגורמים המעצבים על השינוי בעולם הרכיבה. הצגנו לעולם שלדות אלומיניום קלות וחזקות יותר בתקופה שהסטנדרט בתעשייה היה אופני פלדה, היינו הראשונים לייצר שלדות קרבון שנהפכו לזמינים בכל העולם. הגדרנו את המראה והתחושה של אופני כביש מודרניים בעזרת טכנולוגיית Compact Road שלנו, וחוללנו מהפכה של ממש באופני השטח בזכות מתלי המאסטרו המהוללים.

כיום, רוח החדשנות חזקה מתמיד עבורנו. קולקציית הציוד והביגוד שלנו, שפותחו ונבדקו ע”י כמה מהקבוצות והרוכבים הבכירים – ממשיכה להתרחב כל הזמן. אופניי ההרים החשמליים שלנו לוקחים לקצה את יכולות הרכיבה.

חידושים אלו משרתים מטרה גדולה יותר. לנצח תחרויות ומירוצים, ולייצר אופניים קלים יותר, חזקים ומהירים יותר זה אתגר חשוב, אך בעינינו יש מטרה נעלה מזה. אנו מאמינים שהמסע הזה יכול להיות מתגמל ממש כמו ההישג ושום דבר לא מתעלה על תחושת ההצלחה. אנו בונים ומחדשים, אך אנו גם קהילה עולמית של רוכבים. אנחנו ספורטאים, הרפתקנים וחסידי אופניים, מנצחי טור דה פראנס, חוקרי סינגלים וגם שכנים וחברים.

חברו את כל המרכיבים יחד וזוהי Giant, מערכת אקולוגית שלמה של שירותי אופניים, ציוד ורכיבה על אופניים, המחוברת בצורה חלקה ונגישה תמיד. ניתן למצוא אותנו בלמעלה מ-12,000 חנויות ברחבי העולם או להתחבר אלינו באופן מקוון מכל מקום.

ניתן ללמוד עוד על הקבוצה באתר ג’אינט העולמי