מחשבון רכיבה Wahoo

2,157 1,898

מחשבון רכיבה Wahoo ELEMNT ROAM GPS. מחשבון רכיבה חדשני הכולל GPS עם מסך מפות צבעוני – קל לשימוש עם המון אופציות ואפשרויות יעילות.

מק"ט: 853988006652 קטגוריות: ,
מידע נוסף

מידע נוסף

מותג

WAHOO

איסוף ומשלוחים

איסוף עצמי מאחד הסניפים בארץ - ללא עלות!
ניתן לבצע הזמנה לאיסוף עצמי של המוצר/ים באחד מסניפי הרשת ללא עלות (עד 7 ימי עסקים, לא ניתן לאסוף את ההזמנה ללא תיאום מראש).

רכישת אביזרים - משלוח חינם עד הבית עם שליח - לרוכשים מעל - ₪300 | לרוכשים מתחת ל-₪300 עלות משלוח ₪99
ניתן לבצע הזמנה עם שליח עד הבית (7 ימי עסקים, למעט אזורים מרוחקים), בכפוף לאישור חברת המשלוחים.

רכישת אופניים - משלוח עד הבית כולל הרכבה של האופניים - ₪99
ניתן לבצע הזמנה עם שליח עד הבית (7 ימי עסקים, למעט אזורים מרוחקים), בכפוף לאישור חברת המשלוחים.

מאפיינים
מחשבון GPS עם מסך צבעוני המאפשר לקרוא את המפה המוצגת בקלות רבה לרבות תיקון "החזרה למסלול" כדי שתגיעו למחוז חפצכם. המכשיר נמכר עם תושבת חכמה. מסך זכוכית GORILA GLASS בגודל 2.7" עם חיישן תאורה המאפשר למכשיר להתאים את עוצמת אור הרקע ליעילות וחיסכון בסוללה. התממשקות לאפליקציה המשדרת אות מצוקה במקרה של תאונת רכיבה שהרוכב אינו מגיב לנטרול התראת הסנסור שבמכשיר. האפליקציה מסייעת בהתקנה ובהתאמות של המכשיר לאופניים ולנתוני הרוכב. קישוריות  WiFi, Bluetooth, or ANT+. עם אפשרות חיבור להתקנים אחרים חיצוניים בפרוטוקולים אלו. חיבור לרדר אחורי המתריע על התקרבות של כלי רכב מאחור GPS עם מפות קריאות בכל מקום שתרכבו על פני כדור הארץ עם הכוונה וחצים תוך כדי רכיבה הורדת מפות ומסלולי רכיבה ללא חיבור כבל אפשרות ניווט אל נקודה נבחרת 'TAKE ME TO' לרבות שמירת נתוני מיקומים על המפה איתור מסלול אבוד עם הכוונה במקרה של התברברות בשטח או חזור הכי מהר לנקודת היציאה. קבלת התראות, הודעות סמס ואימיילים ממכשיר סלולרי מחובר אינטגרציה ל-STRAVA KOMOOT, הצגת נתונים מחיישני קאדנס, מערכות הילוכים אלקטרוניות ועוד.